עודד ניב ול"ך
 
 
 
עודד ניב ול"ך – מאמן אושר

יליד 1951, איש עסקים, בעלים של רשת מלונות בוטיק "בית קטן בירושלים", ועסקים נוספים. מייסד שותף ב"מכון אושר", מפתח תהליך "אימון אושר אישי", אדם מאושר.

במקביל לקריירה עסקית, אני עוסק למעלה מ - 30 שנה בהתפתחות אישית, החל מ ה EST הזכור לטוב בשנות ה - 80, מתרגל בודהיזם באופן קבוע במסורת Tich Nhat Han, סדנת חקירה של ביירון קייטי, אימגו, טיפול זוגי, למודי יהדות וקבלה, (בית מדרש קולות ואלול), לימודי אושר עם טל בן שחר, משתתף בתכנית "מאסטרי" - פסיכולוגיה רוחנית, מייסד שותף בפרלמנט האושר בירושלים, ועוד.
ובאמת אדם מאושר. אחרי שלמדתי כל כך הרבה הגיע זמני לתת ולשתף. פיתחתי תהליך "אימון אושר" אישי, התהליך מיועד, לאנשים בריאים בנפשם, מצליחים ופעילים. בניגוד לרוב הליכי האימון המיועדים להשגת מטרות והצלחה, אימון אושר מיועד להעצמת תחושת האושר בחיי יום יום. התהליך פשוט באופן מפתיע, התרגול כייפי, והתוצאות מורגשות מיד.וידוי אישי 

 

אני מטפל בעצמי הרבה שנים, הייתי מספר פעמים בטיפול פסיכולוגי, אני מתרגל בקביעות במסורת בודהיסטית, לומד יהדות וקבלה כדרך חיים. סיימתי קורס בפסיכולוגיה רוחנית, השתתפתי בלא מעט סדנאות והתאמנתי עם מאמנים שונים. למדתי הרבה  והתפתחתי במישורים שונים בחיים. אבל כשמדובר ברמת האושר האישי, שום דבר לא היה אפקטיבי כמו התפיסות והטכניקות שלמדתי ותרגלתי במה שקרוי "הפסיכולוגיה החיובית" או לימודי האושר.

הדברים הפשוטים, והמידיים שהפנמתי בחיי היום יום שלי, תרמו לתחושת האושר, ולחיי סיפוק באופן מובהק וגם מהיר מאד.

אני מבקש לחלוק אתכם את הידע הזה.

הערה: המסע אינו תחליף לטיפול פסיכולוגי, במקרים שנדרש טיפול עומק ממושך, זה לא במקום לשבת במדיטציות עד קץ הימים בציפייה לנירוונה שלמה. זו דרך אחרת. תפיסת עולם אחרת, פשוטה, נגישה, מיידית ועם תוצאות ניכרות לנשמה.

תעודת סיום קורס אימון "מאסטרי"

אתם מוזמנים לצפות בוידאו "כשאהיה בן 64"

 
חדשות

חדש!! "המסע"
תכנית מנטורינג נועזת, פורצת דרך "שתוציא אותך מדעתך"

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים